• (044) 537-60-76
 • (063) 955-47-47

  Офісні кутові дивани

  ..

  6097 грн

  Артикул:A56-1049 

  ..

  4013 грн

  Артикул:A51-3003 

  ..

  8365 грн

  Артикул:A56-1056 

  ..

  3462 грн

  Артикул:A51-3014 

  ..

  9968 грн

  Артикул:A56-1073 

  ..

  3632 грн

  Артикул:A51-3017 

  ..

  10193 грн

  Артикул:A56-1108 

  ..

  11969 грн

  Артикул:A56-1007 

  ..

  10791 грн

  Артикул:A57-1004 

  ..

  6676 грн

  Артикул:A56-1020 

  ..

  20132 грн

  Артикул:A57-1014 

  Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

  В обстановці офісного простору левова частка уваги припадає на меблі для роботи. Комфортні офісні столи, зручні стільці та шафи дозволяють продуктивно працювати кожному співробітнику від рядового офісного працівника до керівника. Не менш важлива частина офісного простору- це зони відпочинку. Вони можуть бути облаштовані в холах, кабінетах або в залах очікування і призначені як для співробітників, так і для гостей. І головним атрибутом таких зон є кутові офісні дивани. Такі моделі добре вписуються в недоступні для інших меблів місця (кути) що дозволяє використовувати корисний простір офісу більш раціонально.

                   Кутовий диван в офісі - комфорт і функціональність

  Мужчина на угловом офисном диване

  Кутовий диван для офісу являє собою конструкцію з декількох частин, які розташовуються на куті та дозволяють економити місце в приміщенні. При необхідності такий предмет меблів можна розкласти навіть до спального місця, що особливо сподобається для молодих стартаперів.

  Кутовий диван в умовах офісу здатний розмістити більшу кількість гостей, що особливо важливо в прийомних, залах очікування медичних установ і салонів краси, коли дуже складно спрогнозувати кількість відвідувачів.

  Кутові дивани для офісу можуть відрізнятися формою. Отже, конструкції м'яких меблів можуть бути:

  • Г-подібними із сторонами однакової або різної довжини;
  • П-подібними або більш складними.

  Крім того, вони можуть відрізнятися орієнтацією і мати правостороннє або лівостороннє розміщення. Цей параметр залежить від особливості приміщення, розміщення в ньому дверей, вікон та інші меблів. Також на додаток до функціоналу офісний кутовий диван може бути обладнаний полицями, шафами або баром.

  Окремо варто сказати про модульні системи, які легко трансформуються в залежності від потреб і дозволяють розташовувати сегменти в зручному порядку.

                              Як вибрати кутовий диван в офіс

  Женщина на угловом офисном диване

  В першу чергу на що слід звернути увагу при покупці офісного кутового дивана - це загальний стиль офісу. Не менш важливим аспектом вибору є те, в якій саме зоні буде використовуватися м'який куточок. Отже, розглянемо кожну зону окремо.

  1. Приймальна, вестибюль. Кутовий диван для гостей і відвідувачів в першу чергу повинен бути міцним, надійним і комфортним. Адже сюди приходять відвідувачі (клієнти, партнери), які будуть оцінювати успіх вашої компанії, смак керівників та власників. Крім того оббивка меблів в місцях з високою прохідністю повинна бути простою у догляді, витримувати численні чистки і при цьому виглядати завжди презентабельно.
  2. Кабінет керівника. При виборі дивана для кабінетів, в яких приймаються доленосні для компанії рішення важливо звернути увагу на його комфортність. Також він повинен гармоніювати з іншою обстановкою кабінету і справляти найкраще враження на партнерів, потенційних співробітників і відвідувачів.

  Сучасні офіси з великими відкритими площами використовують даний предмет меблів для зонування простору. Розмістивши кілька модулів по периметру, можна отримати "острівці релаксу". Така концепція ідеально підійде для творчих професій і дозволить співробітникам почувати себе комфортно.

  Окремо варто сказати про колір та вибір оббивки для офісних кутових диванів. Натуральна або еко-шкіра незалежно від кольору завжди підкреслює добробут компанії в очах відвідувачів. Яскраві кольори, легкі конструкції, металеві деталі та фурнітура є демонстрацією прогресивності як керівника, так і компанії в цілому. Масивні шкіряні меблі асоціюються з консервативністю та викликають довіру до компанії.

                  Кутові дивани для офісу в інтернет-магазині Amebel

  Перше враження не можна зробити двічі, тому вибрати і купити кутовий диван для офісу слід ще перед початком роботи офісу. А в разі появи найменших потертостей та інших дефектів диван краще замінити на новий. Це ви можете зробити в інтернет-магазині A-Mebel. У нашому каталозі ви знайдете:

  • традиційні кутові дивани;
  • модульні кутові дивани для офісів;
  • компактні моделі для кабінетів і невеликі прийомні;
  • окремі сегменти для формування модулів в кімнатах відпочинку та залах очікування.

  Крім широкого асортименту моделей, ми пропонуємо можливість вибору колірної гами і типу оббивки, щоб кожне офісне приміщення отримало гідне оформлення і комфортні м'які меблі для відпочинку, переговорів або роботи.

                                          Ціни на кутові дивани

  Назва Мін. ціна Макс. ціна
  Офісний кутовий диван 3462 грн 20132 грн

                        Купити офісний кутовий диван в Києві і Україні

  Інтернет магазин AMEBEL пропонує кутові дивани для офісу як в класичному, так і сучасному стилях. Зручна навігація сайту дозволить швидко вибрати потрібну модель з урахуванням ваших вимог і побажань. Наші консультанти завжди готові допомогти з вибором і запропонувати кращі м'які меблі для створення комфортних умов роботи та відпочинку.

  Головною нашою перевагою є високоякісні меблі та оптимальні ціни. Ви можете вибрати будь-яку форму оплати, зручний способ доставки по Києву та області, або в будь-який регіон країни.

  В інтернет магазині знайдуть кутові дивани для офісу як великі компанії з історією, так і маленькі стартапи, які тільки починають свій шлях в світі бізнесу.