• (044) 537-60-76
 • (063) 955-47-47

  Офісні столи

  ..

  3714 грн

  Артикул:A08-0503 

  ..

  1232 грн

  Артикул:A39-1305 

  ..

  998 грн

  Артикул:A07-1211 

  ..

  1176 грн

  Артикул:A08-0001 

  ..

  1538 грн

  Артикул:A08-0017 

  ..

  5128 грн

  Артикул:A07-1012 

  ..

  2455 грн

  Артикул:A48-1113 

  ..

  810 грн

  Артикул:A07-1206 

  ..

  3336 грн

  Артикул:A08-0012 

  ..

  4850 грн

  Артикул:A07-1007 

  ..

  1419 грн

  Артикул:A48-1105 

  ..

  2023 грн

  Артикул:A08-0028 

  ..

  5014 грн

  Артикул:A07-1023 

  ..

  2823 грн

  Артикул:A08-0509 

  ..

  687 грн

  Артикул:A07-1201 

  ..

  1260 грн

  Артикул:A07-1217 

  ..

  1605 грн

  Артикул:A08-0007 

  ..

  1550 грн

  Артикул:A07-1002 

  ..

  1687 грн

  Артикул:A08-0023 

  ..

  2371 грн

  Артикул:A07-1018 

  ..

  3805 грн

  Артикул:A48-1122 

  ..

  3919 грн

  Артикул:A08-0504 

  ..

  1091 грн

  Артикул:A39-1306 

  ..

  998 грн

  Артикул:A07-1212 

  Показано 1 по 24 з 213 (Всього сторінок 9)

  Представить современный офис без мебели очень сложно. Как раз именно столы, стулья, диваны и другие предметы задают в таких помещениях стиль и позволяют коллективу чувствовать себя максимально комфортно.

  Самое первое без чего не обходиться ни один кабинет или офисное помещение - это офисный стол. И несмотря на то, что основное их предназначение - работа, они отличаются разнообразием моделей, форм, видов и типов.

  Стіл офісний - коли форма має значення

  Щоб замовити офісний стіл, необхідно визначитися з його видом. Їх можна розділяти в залежності від форми, призначення, матеріалів виготовлення та інших параметрів.

  Залежно від форми стіл може бути:

  1. Прямий. Цей тип відрізняється нескладною конструкцією та ідеально підходить для офісів незалежно від сфери діяльності компанії. Їх часто називають письмовими і вони можуть бути як оснащені додатковими елементами у вигляді тумб і висувних ящиків, так і без них. Найпростіші конструкції столів можна додатково оснастити мобільними тумбами і розмістити їх для зручності в залежності від орієнтації рук людини.
  2. Кутовий. Даний тип столів дуже добре підходить для офісів з обмеженим простором. Вони мають трикутну стільницю та додаткову опору посередині. Бічні опори можуть бути як з вбудованими тумбами, так і без них. Кутові столи в більшості випадків непропорційні і можуть бути ліво- або правостороннім.
  3. Овальний. Така форма столу підійде для великих прямокутних конференц-залів і офісів, де необхіда тісна взаємодія між співробітниками.
  4. Круглий. Стіл в офіс такої форми досить рідко зустрічається в офісі, але буде доречним в якості додаткового столу в кабінеті керівника або невеликому залі для нарад.

  Призначення офісних столів

  Щоб купити стіл офісний необов'язково виходити з дому або офісу, відвідувати меблеві салони та витрачати особистий час. Сьогодні це можна зробити онлайн в зручній обстановці.

  Сучасні офісні столи вийшли далеко за межі стандартної прямокутної стільниці на двох опорах і перетворилися в комфортні предмети меблів. Залежно від функціонального навантаження їх можна розділити на окремі види.

  Для прийомних

  Такий тип офісних меблів часто називають стійкою ресепшн, але обриси і форма столу дозволяє використовувати його в прийомних. Це візитна картка будь-якого офісу, яка формує враження про компанію. Він для приймальні може бути будь-якої форми, починаючи від класичної до самої незвичайної та оригінальної.Важливо щоб він був зручним для співробітника, який за ним працює і для відвідувачів. Більшість офісів віддають перевагу конструкціям з безлічі рівнів з полицями та іншими корисними елементами.

  Для персоналу

  Робочі столи можуть відрізнятися по конструкції, але всі вони призначені для зручної роботи за комп'ютером і з документами. Якщо кілька років тому популярними були столи прямого типу, то зараз намітилася тенденція на користь овальних, круглих та фігурних стільниць. Для зручності їх можна оснастити додатковими конструкціями у вигляді полиць, ящиків та надбудов.

  Ще одним популярним ноухау стали модульні меблі та можливість об'єднувати столи в одну або кілька конструкцій для зручного розміщення співробітників.

  Для використання стаціонарної техніки можна вибрати комп'ютерні столи з вбудованими полицями для системних блоків, клавіатур та моніторів. При виборі столів для персоналу в першу чергу слід опиратися на їх зручність та експлуатацію даного предмета меблів.

  Для переговорів

  Для конференц-залів необхідний особливий вид столу. Він повинен бути досить великим, щоб розмістити всіх співробітників, клієнтів або партнерів. Крім того стіл для переговорів повинен бути комфортним.

  Зазвичай такий стіл розміщується посередині кімнати, тому він повинен ідеально поєднуватися з обстановкою та іншими предметами меблів. А його розмір залежить від розмірів залу й інших важливих особливостей. Важливо щоб він дозволяв продуктивно взаємодіяти учасникам переговорів.

  Також важливим елементом переговорних столів будуть спеціальні отвори для підключення оргтехніки та роботи з нею.

  Для керівника

  Офісні столи для керівника повинні підкреслювати високий статус головної людини в офісі. У кабінеті приймаються важливі рішення, підписуються договори і вирішується доля компанії, тому дуже важливо, щоб стіл керівника відрізнявся масивністю, підходив під інтер'єр і був комфортним.

  Такий стіл в офіс може бути з тумбою для зберігання документів, а також доповнений приставними конструкціями для комфортного розміщення відвідувачів.

  Столи в кабінетах керівника можуть бути будь-якої форми. Досить ефектно виглядають овальні, напівкруглі і вигнуті стільниці. Вони збільшують робочу площу і дозволяють ефективно працювати як з документами, так і з оргтехнікою.

  Приставний стіл в офіс

  В окрему групу слід виділити приставні моделі. Їх можна використовувати як в кабінеті директора, так і в інших приміщеннях. Вони можуть відрізнятися формою, матеріалами виготовлення і типом опори. Їх виставляють перпендикулярно до основних столів щоб розширити робочу площу.

  Вибираємо стіл офісний: на що звернути увагу

  Щоб купити стіл офісний необхідно враховувати масу критеріїв, які визначають функціональність цього предмета меблів, його естетику, комплектацію та вартість.

  1. Колір. Підбираючи меблі за кольором слід орієнтуватися на загальну обстановку, а також розміри приміщень. Для невеликих кабінетів добре підійдуть світлі відтінки стільниць. Для офісів в сучасному стилі підійдуть меблі в сірих, сріблястих та інших спокійних відтінках.
  2. Матеріали. Меблева індустрія стрімко розвивається і пропонує споживачам масу недорогих і водночас якісних матеріалів для виробництва меблів. А інноваційні способи обробки дозволяють створювати оригінальні стільниці з деревинно-волокнистої стружки, пластику, скла, металу та ін.
  3. Розмір. Вибір робочої площі залежить від роду діяльності працівника. Якщо це колл-центр, то немає необхідності в покупці великих столів. А ось для людей творчих професій краще придивитися до моделей, за якими зручно розміщувати письмове приладдя та офісну техніку.
  4. Укомплектованість. Петлі, гвинти, ручки, тумби та полиці роблять експлуатацію столу більш комфортною і дозволяють розміщувати техніку та приховувати дроти від неї. А тумби і полиці використовуються для зберігання документів і дозволяють організувати робочий процес більш ефективно.

  Ціни на офісні столи


  Клас меблів Мінімальна ціна Максимальна ціна
  Преміум 327 грн 6910 грн
  Стандарт 524 грн 2487 грн
  Економ 245 грн 4046 грн
  Бізнес 530 грн 4910 грн

  Де купити стіл офісний?

  Щоб вибрати і замовити офісний стіл, необхідно враховувати його зручність, зовнішній вигляд і якість. Правильно обраний предмет меблів допоможе створити позитивний психологічний настрій та підвищити продуктивність праці.

  У каталозі нашого інтернет магазину представлені офісні столи різних типів, конструкцій та кольорів. Зручний і зрозумілий сайт пропонує якісні меблі в великому асортименті за приємними цінами.

  Замовити офісний стіл у нас це означає отримати якісний, красивий та довговічний виріб в короткі терміни. Для Вашої зручності ми пропонуємо доставку кур'єрськими службами по Києву і Україні.