• (044) 537-60-76
 • (063) 955-47-47

  Індивідуальний підхід

  Швидкі поставки

  Кращі рішення

  Довготривалі стосунки

  Гарантійний супровід

  Нові надходження
  Новинка
  0 Відгуків

  ..

  4200 грн

  Новинка
  0 Відгуків

  ..

  1932 грн

  Новинка
  0 Відгуків

  ..

  2790 грн

  Новинка
  0 Відгуків

  ..

  3704 грн

  Новинка
  0 Відгуків

  ..

  7489 грн

  Новинка
  0 Відгуків

  ..

  6845 грн

  Офісні меблі в інтернет магазині AMEBEL

  Працівники офісів та контор проводять на робочих місцях мало не третину свого життя, тому не дивно, що вони потребують комфортних умов праці. Забезпечити їх допоможуть правильно підібрані офісні меблі, замовити які ви зможете в інтернет магазині A-Mebel. Тут є все для того, щоб кожен співробітник незалежно від посади і обов'язків міг продуктивно працювати та підкорювати нові вершини кар'єрних сходинок.

  Для чого потрібні офісні меблі

  Офісні мебліМеблі для офісу - це велика кількість корпусних та м'яких меблів. Від домашніх, вони відрізняються легкістю своєї конструкції, мобільністю, високою функціональністю, мінімальною кількістю декору та стриманим дизайном. Крім того меблі, які призначені для робочих місць та кабінетів повинні бути виготовлені ​​з міцних матеріалів, витримувати механічні навантаження та довгі роки експлуатації.

  Якісні та комфортні меблі для персоналу допомагають вирішити відразу кілька завдань:

  1. Роблять робочий процес злагодженим та легким.
  2. Дозволяють раціонально використовувати офісне приміщення.
  3. Створюють комфортні умови праці та відпочинку для кожного співробітника.

  Це далеко не повний перелік важливих причин, які говорять на користь того, щоб купити офісні меблі і використовувати їх починаючи від прийомних і закінчуючи кабінетом керівника. Адже відвідувачі, партнери та потенційні клієнти роблять висновки про ваш добробут з того, що бачать. І якщо їх погляд падає на обставлений зі смаком офіс, то і довіра до вас буде більшою.

  Види офісних меблів

  Меблі для офісуЩоб зробити офіс по-справжньому комфортним і естетичним, необхідно відштовхуватися від тих процесів, які в ньому будуть здійснюватися. Наприклад, якщо робота компанії пов'язана з IT-технологіями, то необхідності в великих шафах для зберігання документів немає, а ось для бухгалтерів такий предмет меблів буде дуже актуальним. Для конструкторських бюро та інженерів знадобляться робочі столи з великими стільницями та з можливістю регулювання її висоти.

  Сучасні офісні меблі складаються з таких основних категорій:

  1. Столи для офісу. Цей вид корпусних меблів, без якого не обходиться жоден робочий кабінет. Офісний стіл може бути будь-якої конструкції і форми, але основне його призначення - забезпечувати комфорт під час роботи і доступ до необхідних предметів. Столи можуть відрізнятися своїм призначенням і використовуватися в різних приміщеннях - переговорних, кабінетах, чи приймальних.
  2. Крісла та стільці. У зв'язку з тим, що основну частину часу фахівці проводять в сидячому положенні їм потрібні зручні крісла та стільці. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів починаючи від бюджетних варіантів із пластику й синтетичних тканин і закінчуючи елітними моделями зі шкіри та дорогих порід дерева.
  3. Офісні тумби. Навіть сама невелика тумбочка знадобитися співробітнику для зберігання записної книжки, техніки або особистих речей. Крім того за допомогою тумб можна зонувати простір та додавати йому функціональності.
  4. Офісні шафи. Важливий предмет корпусних меблів для зберігання документації, техніки і одягу. Завдяки шафам в офісах вдається легко впорядкувати простір і зробити його охайним.
  5. М'які меблі. Дивани і крісла додають в строгі офіси затишку. Вони по праву займають почесне місце в прийомних, кабінетах керівників та кімнатах відпочинку. Вибираючи офісний диван враховуйте його конструкційні особливості та тип обивки. Вона повинна бути немарка та проста в догляді.

  Особливої уваги заслуговують кабінети керівника. Це комплекти офісних меблів з столів, стільців. шафи, тумби та дивану, які дозволяють раціонально облаштувати кабінет начальника та надати йому завершеного вигляду.

  Окремо варто згадати про такі важливі та необхідні предмети як стійки ресепшн. Їх роблять на замовлення, що дозволяє задовольнити потреби та врахувати специфіку роботи кожної компанії, а також сформувати правильний імідж серед партнерів, конкурентів і клієнтів.

  Підбираючи меблі в офісі необхідно знати, що кожна компанія унікальна. І якщо колл-центру досить стандартного набору зі столу та крісла, то рекламним агентствам необхідні великі столи для конференцій і куточки з м'яких меблів для обговорення креативних ідей.

  Ціни на офісні меблі

  Вид меблів Мінімальна ціна Максимальна ціна
  Стіл офісний 245 грн 6910 грн
  Тумба офісна 844 грн 14834 грн
  Шафа офісна 165 грн 12586 грн
  Полки офісні 15 грн 2939 грн
  Крісла та стільці 412 грн 60000 грн
  М'які меблі 561 грн 31232 грн

  Купити офісні меблі в Києві та Україні

  Забезпечити кожного співробітника комфортним та функціональним робочим місцем допоможуть офісні меблі, які в широкому асортименті представлені ​​в каталозі інтернет магазину A-Mebel. Тут ви знайдете масу варіантів для облаштування офісу як в класичному, так і мінімалістичному стилі.

  На сайті А-меблі доступні офісні меблі в наявності та під замовлення. Тобто ви можете вибрати варіант, який ідеально впишеться в ваше приміщення і допоможе реалізовувати будь-які завдання.

  Серед всіх торгових майданчиків і стаціонарних магазинів, які займаються реалізацією офісних меблів, компанія А-меблі заслужила визнання серед споживачів завдяки:

  • зручному та зрозумілому інтерфейсу;
  • широкому асортименту продукції;
  • ергономічним та продуманим до дрібниць дизайнам;
  • високій якості товарів;
  • швидкій доставці;
  • оперативному та якісному збиранню на території замовника;
  • невисокій вартості меблів завдяки прямим поставкам комплектуючих від виробника;
  • можливості вибору будь-якої форми оплати.

  Ми пропонуємо як офісні меблі на замовлення, так і покупку готових меблів зі складу. Ви просто відкриваєте каталог і робите свій вибір, а ми допомагаємо визначитися з остаточними варіантами, узгоджуємо доставку і допомагаємо здійснити оплату.

  Замовляючи меблі для офісу від A-Mebel, ви отримуєте якісні вироби, які сформують комфортне робоче місце кожному співробітнику та зроблять роботу продуктивною. У підсумку ваш бізнес тільки виграє і стане впізнаваним брендом серед клієнтів і конкурентів.